USŁUGI

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest indywidualne podejście do rusztowań – jesteśmy w stanie przygotować szczegółowy projekt obliczeniowy wraz z rysunkami poszczególnych rozwiązań.

Oferujemy wynajem rusztowań modułowych Layher Allround. Posiadamy w swojej ofercie dachy systemowe, stałe elementy osłonowe z których można wykonać np. hale tymczasowe do prac na budowie.

Oferujemy stałą obsługę rusztowaniową przy realizacji Waszych inwestycji. Obsługujemy wszelkiego rodzaju inwestycje zatrudniając do tego wykwalifikowanych monterów z uprawnieniami.

Nasz park maszynowy pozwala nam elastycznie obsługiwać zarówno duże jak i małe projekty. Dzięki niezależności transportowej oferujemy usługi dobrze dopasowane
do potrzeb naszych Klientów.

Kompleksowa obsługa rusztowaniowa projektu uwzględnia wszelkie zasoby sprzętowe naszej firmy. Są to m.in. wózki widłowe, wózki ręczne transportowe, wciągarki elektryczne, wciągarki ręczne, windy towarowo-osobowe.

Dysponujemy własnym sprzętem – winda dwukabinowa firmy STROSS
z masztem o wysokości roboczej 121 metrów.

Ponadto posiadamy windy firmy GEDA – małogabarytowe do transportu rusztowań jak i windy towarowo-osobowe do transportu pracowników
i wszelkiego rodzaju materiałów.

Doświadczone kierownictwo montażu to podstawa naszej działalności. To dzięki niej jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Realizujemy najtrudniejsze zadania w najbardziej odpowiedzialnych miejscach – niejednokrotnie będących pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków – w obiektach sakralnych. Nasze rusztowania budowane są z poszanowaniem miejsca, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i w taki sposób, aby oddziaływanie remontu czy inspekcji jak najmniej wpływało codzienną działalność obiektu.

Jesteśmy specjalistami od budowy rusztowań dla prac konserwacyjnych wiaduktów i mostów. Realizujemy te prace z uwzględnieniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa – zarówno naszych pracowników jak i osób korzystających z naszych rusztowań.